درباره من

من متولد ۱۳۵۹ و فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی هستم. در ابتدا به عنوان برنامه‌نویس کار خودم رو از حدود سال ۷۸ شروع کردم شروع و سال‌ها در همین زمینه فعالیت داشتم؛ اما هر چه جلوتر رفتم به مباحث کسب‌وکار علاقه‌مند‌تر شدم و در زمینه بازاریابی محتوایی شروع به فعالیت تخصصی کردم. من سابقه فعالیت در شرکت‌های بزرگ و موفقی مثل چارگون، دیجی‌کالا و بایکس رو دارم.

من خودم رو یک رهجو می‌دونم و معتقدم که فرآیند یادگیری فردی و پیشرفت هیچوقت تموم نمی‌شه. به همین دلیل هم در کارگاه‌های متعددی با رویکرد برنامه‌ریزی فردی و انگیزشی فردی برگزار کرده‌ام و تلاش کردم تا به افراد مختلف کمک کنم تا برای آینده فردی و حرفه‌ای خودشون بهتر برنامه‌ریزی کنند.

برای آشنایی بیشتر با من می‌تونید این فایل صوتی رو بشنوید. اگر هم سوالی داشتید یا کمکی از من بر می‌اومد می تونید به ehsantarighat@gmail.com ایمیل بزنید. 🙂

 

یک طرفدار محتوا، علاقه‌مند به نظم با دغدغه تغییر و تاثیرگذاری؛دنبال مسیر بهتر در زندگی.
سازنده پادکست پرچم سفید

یک طرفدار محتوا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

تمام حقوق این وب سایت مربوط به احسان طریقت است