یک رهجو

درباره من

 

من احسان طریقت متولد ۵ مرداد سال ۱۳۵۹ در تهران هستم. سومین فرزند از یک خانواده ششنفره. پدری (خدا رحمت کند همه رفتگان را) مهربان که مدیر مالی بسیار متبحری بود، مادری که با همه بیماری‌هایش بسیار مهربان و خانه‌دار، برادری فوق‌العاده باهوش و مستعد، استاد دانشگاه در رشته عمران و خواهری مهربان که بخش مهمی از زندگی خانواده ماست و در آزمایشگاه تشخیص طبی به عنوان کارشناس علوم آزمایشگاهی مشغول به کار است. اما ششمین عضو خانواده، دختر زیبا و دوست‌داشتنی برادرم که چراغ خانه است و نور زندگی.

سال‌های کودکی من در کنار برادری که ۱۴ سالو خواهری که ۱۱ سال از من بزرگتر بودند بیشتر با کتاب و درس همراه بود. البته آنها برای کنکور درس می‌خواندند و من کنارشان بودم. دانش‌آموز متوسطی بودم و چندان میانه‌ای با درس‌ ریاضی و فیزیک و شیمی نداشتم. اما هندسه، تاریخ و انشاء را دوست داشتم. دوست داشتم از درس بزنم و کتاب بخوام. سال‌ها بعد که زمان انتخاب رشته دانشگاهی بود، با توجه به عشقی که درباره کامپیوتر و کار کردن با یک دستگاه کمودور ۶۴ و یک پی‌سی ۴۸۶‌ داشتم که مال برادرم بود، رشته کامپیوتر را انتخاب کردم و در مقطع کاردانی مشغول به تحصیل شدم. قبل از قوبلی در دانشگاه مشغول به کار بودم و تجربه‌های کوتاهی در اینباره به دست آورده بودم.

۱ دیدگاه

  • بسيار ساعت خوشى رو تو وبسايت شما گذروندم و از مطالب پر انرژى و مفيدتون لذت بردم. آرزو ميكنم همواره پر از زندگى و صلح باشيد .
    در ضمن من يه اختلال خيلى كوچيكى تو ديدن پست ها روى تبلتم داشتم؛ در واقع بعضى صفحه تا نيمه نمايش داده ميشه، كه البته شيرينى نوشته ها اون مشكل و تقريبا از بين ميبره.
    موفق باشيد