نوشته‌های احسان طریقت
دوره ویدئویی بازاریابی محتوایی

دوره ویدئویی بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا یکی از رویکردهای استراتژیک بازاریابی هستش که بر تولید و توزیع محتوای ارزشمند، مرتبط و سازگار با اهداف برندها، متمرکز شده. بازاریابی محتوا، به دنبال جذب، حفظ و تعامل با مخاطبانی است که به وضوح، تعریف و شناخته شده هستند. این عمل، با هدف هدایت کاربران برای انجام کارهایی که سودآور باشه صورت می‌گیرد.

اما وقتی این رویکرد با روایتگری و داستان‌سرایی ادغام میشه می‌تونه تاثیر زیادی هم بر قلب و هم بر مغز مشتری بذاره و با ایجاد پیوندهای عاطفی و احساسی و در نهایت با ایجاد آگاهی و جلب توجه، می‌تونه مخاطب رو به مشتری وفادار تبدیل کنه.

درباره دوره ویدئویی بازاریابی محتوایی

در دوره ویدئویی بازاریابی محتوایی تلاش کردم تا با نگاهی جامع به فرآیند تولید محتوای مناسب برای مخاطب هدف، بتونیم دید درستی به قیف بازاریابی محتوایی داشته باشیم و قدمهامون رو بهتر از همیشه برداریم. این دوره که توسط سایت مکتبخونه ارائه میشه، همراه با کوئیز و پروژه هستش که دانشجو می‌تونه اطلاعات خودش رو در قالب این دو بخش بسنجه. 

برای اطلاعات بیشتر از دوره بازاریابی محتوایی می‌تونید معرفی دوره رو در ادامه ببینید و در صورت علاقه‌مندی، از طریق دکمه زیر در دوره ثبت‌نام کنید.

برای استفاده از تخفیف می‌تونید از کد تخفیف tarighat_cm استفاده کنید.

ثبت نام در دوره بازاریابی محتوایی

نظر دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.