نوشته‌های احسان طریقت
مصاحبه سبکتو با احسان طریقت درباره تغییر در زندگی

چطور تغییر در زندگی ام را شروع کردم؟ – مصاحبه با سبکتو

خیلی از اوقات همه ما این حس را تجربه کرده‌ایم که از جایی که هستیم، کاری که می‌کنیم، شرایطی که داریم و خیلی موضوعات دیگه ناراضی هستیم و هی به خودمان می‌گوییم که از شنبه! تغییر می‌کنم یا فیلان می‌کنیم یا بیسار می‌شود. اما خب حتما آشنا هستید که هیچ اتفاقی نمی‌افتد! خودمان هم بهتر از هر کسی می‌دانیم که اغلب (نزدیک به اکثر) اوقات چنین تصمیم‌هایی به دلایل مختلفی عملی نمی‌شود و به سرانجامی نمی‌رسد.

من هم سا‌ل‌ها با داستانی مشابه داستانِ بالا درگیر بودم ولی به یکباره با یک تصمیم، سعی کردم در زندگی تغییر کنم و مسیر جدیدی در پیش بگیرم. مسیری که قطعا در ابتدا روشن نبود ولی با گذشت زمان، شناخت درست‌تر خودم و محیطم بهبود پیدا کرد. مسیری که دیدی کلی درباره آن داشتم ولی روزبه‌روز ساخته شد و نه یکباره. هرچند بالا و پایین‌های زیادی داشتم و هنوز هم دارم، سختی‌ها و آسونی‌های زیادی دیده‌ام اما کاملا رو به جلو و پیشرفت بوده به حمدالله.

سایت سبکتو و دوستان خوبم شیوا و مرتضی چند وقت پیش گپی با من درباره داستان زندگی‌ام زدند که مرور اتفاقاتش برای خودم -حداقل- جالب و جذاب بود. این فایل که در سایت سبکتو منتشر شد بازخوردهایی برای خودم داشت که در آن به تفصیل با بعضی از دوستان صحبت کردم.

این تغییرات هرچند بسیار سخت بوده، اما در حال حاضر از انتخابی که برای اینکه این فرصت را به خودم دادم تا تغییر کنم به شدت راضی و خشنودم. به همین دلیل از شما دعوت می‌کنم که این پادکست را بشنوید تا بیشتر با روایتی که برای دوستانم در سبکتو تعریف کردم آشنا بشید.

“مصاحبه سبکتو با احسان طریقت در مورد ۱۳ سال عجیب را” را بشنوید (۴۳دقیقه):

نظر دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.