نوشته‌های احسان طریقت
سفر به سرزمین آرزوها در اصفهان

کارگاه سفر به سرزمین آرزوها در فضای کاری اشتراکی آبی سفید

اینبار برای برگزاری کارگاه سفر به سرزمین آرزوها میهمان دوستان خوبم در مجموعه فضای کار اشتراکی آبی-سفید اصفهان هستم. این رویداد ۱ روزه در تاریخ ۴ خرداد ۹۶ برگزار میشه.

یکی از مهمترین آرزوهای من برای زندگی، تلاش برای تاثیرگذاری هستش. این تاثیرگذاری که هم می‌تونه جنبه کاری و حرفه‌ای داشته باشه و هم جنبه فردی، زمانی برام جذاب‌تر میشه که کمک به توسعه فردی افراد و تلاش برای روشن شدن سوال‌هایی که در راه رسیدن به اونچیزی که رویا و آرزووشون هست رو انجام میدم. کارگاه سفر به سرزمین آرزوها همیشه برای من راهی بوده تا بتونم بخشی از تجربیاتی که خودم برای ایجاد تغییر در زندگیم لمس کردم رو به بقیه هم نشون بدم و با کمک هم بحث‌ها و. تجربیاتی داشته باشیم که برای شروع تغییر لازم هستش.

سفر به سرزمین آرزوها در اصفهان

اینبار برای برگزاری رویداد «سفر به سرزمین آرزوها» میهمان دوستان خوبم در مجموعه فضای کار اشتراکی آبی-سفید اصفهان هستم. این رویداد ۱ روزه در تاریخ ۴ خرداد ۹۶ برگزار میشه و امیدوارم مثل دفعات قبل که تجربه‌های خوبی از برگزاری و هم‌فکری همه شرکت‌کننده‌ها به دست می‌اومد، اینبار هم برنامه خوبی باشه.

اگر اصفهان هستید یا دوست دارید در این رویداد شرکت کنید از طریق این لینک می‌تونید ثبت‌نام کنید. امیدوارم در اصفهان زیبا ببینمتون.

 

نظر دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.