نوشته‌های احسان طریقت
رویداد آشنا

رویداد آشنا رویدادی مبتنی بر آشنایی، آموزش و چالش

چند وقتی است که تب و تاب کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا یا همان استارتاپ‌ها به یکی از محورهایی تبدیل شده که جوانان و صاحبان ایده را گرد هم جمع کرده و سبب شده رویدادهای مختلفی هم در همین رابطه شکل بگیرد. یکی از این رویدادها که ۳ جلسه از آن برگزار شده، رویداد نوپای «آشنا» است که به همت چند تن از دوستان من شکل گرفته و من هم این افتخار رو دارم که در این رویداد حضور داشته باشم.

آشنا، یک رویداد استارتاپی است که شامل آشنایی افراد با هم، آموزش نکاتی در مورد استارتاپ ها و کارآفرینی و در نهایت بازی و سرگرمی است. آشنا جایی است تا افراد مختلف با تخصص های مختلف دور هم جمع می شوند و با یکدیگر راجع به کارآفرینی و استارتاپ ها به بحث و گفت و گو می پردازند.

رویداد آشنا هر دو هفته یکبار، روز سه‌شنبه و در یکی از سالن‌های همایش برگزار میشه که تا حالا ۳ بار و در محل‌هایی مثل دانشگاه شریف، شتابدهنده بردیا و شتابدهنده آواتک برگزار شده. در این رویدادها درباره ایده‌پردازی، بوم کسب‌وکار و اینکه ابزارهای توسعه فردی و نیازهای یک کارآفرین به صورت شخصی برای موفقیت صحبت شده و صحبت‌هایی که در ادامه هم شکل خواهد گرفت،‌ بیشتر حول محور ایده‌پردازی و توسعه فردی و تیمی خواهد بود. چرا که معتقدیم رشد و توسعه فردی و تیمی و داشتن اطلاعات در این زمینه می‌تونه زیرساخت‌های ذهنی و شخصی رو در راه کارآفرین شدن بیش از پیش تقویت کنه و راه موفقیت رو هموار کنه.

اگر علاقه‌مند به شرکت در این رویدادها هستید،‌ می‌تونید رویداد ۴ ام رو از طریق لینک‌های مای‌ایونت و ایونت‌باکس ثبت‌نام کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر صفحه اینستاگرام و همچنین کانال تلگرام رویداد آشنا رو هم دنبال کنید.

نظر دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.