نوشته‌های احسان طریقت

آینده بهتر در دستان خود ماست

«آینده بهتر» عنوان کارگاهی پنج هفته‌ای هست که از دیروز با همکاری موسسه رعد، خیریه همگام و با همراهی بنیاد کتاب کودک، شرکت چارگون و دوست عزیزم علی نعمتی شهاب برگزار میشه. این کارگاه که با هدف آماده کردن نسل جوان برای ورود موفق‌تر به بازار کار برگزار میشه، با ارایه‌های مختلفی از طرف علی نعمتی شهاب و من برگزار میشه که سعی خواهیم کرد در این مدت پنج‌هفته‌ای حدود ۴۰ نفر از دوستان و همراهانمون رو با مباحث مختلفی آشنا کنیم که هم از نظر تئوری و هم عملی بیشتر با فضای ورود به کسب و کارها آشنا بشند.

ابتدای برنامه دیروز آقای شاهین طبری، رییس هیات مدیره شرکت چارگون به عنوان سخنران افتتاحیه این کارگاه، ارایه‌ای داشتند با مضمون «انتخاب». اینکه ما در زندگی چه زمان‌های انتخاب کردیم، انتخاب‌ها ما رو به کجا می‌برند، اصلا انتخابی کردیم یا نه؟ مواردی بودند که در صحبت‌های شاهین طبری روشون تاکید می‌شد؛ ارایه‌ای که با تعاملی شدن شرکت‌کننده‌های دوره، خیلی پرانرژی و خوب برگزار شد.

من هم دیروز در اولین روز این کارگاه، ارایه‌ای داشتم با عنوان «برج دیده‌بانی رویای خود باشید» که بخش اول از مجموعه‌ای هستش که عنوانش رو «قدم در جاده موفقیت» گذاشتم. دیروز درباره موفقیت و رسیدن به هدف صحبت کردیم با دوستان که واقعا همه افرادی که توی کلاس بودن با مشارکت عالی‌شون فضای خیلی خوبی ایجاد کرده بودن و فرای تصور خودم کلاس خوب پیش رفت. بحث‌ها و سوالات خوبی که بین خود بچه‌ها شکل می‌گرفت فضای کلاس رو خیلی خوب پیش برد که من هم سعی کردم در جریان این کلاس مواردی رو که می‌خواستم ارایه کنم.

هفته بعد درباره مفهوم برند و برندسازی صحبت خواهم کرد و هفته سوم هم درباره ابزارهای برندسازی بیشتر صحبت خواهم کرد با دوستان.امیدوارم در انتهای دوره،‌مباحثی که ارایه می‌شه بتونه به دوستان در راهی که قدم خواهند گذاشت کمک کنه و

نظر دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.