نوشته‌های احسان طریقت

من و همه قدردانی هایم

ساعاتی بیشتر به پایان سال دیگر و رسیدن بهار ۹۲ نمانده است. سالی که گذشت یکی از عجیب‌ترین سال‌های عمرم بود. از هر نظر که به ۳۶۶ روزی که پشت سر گذاشتم، بیشتر به این موضوع پی می برم. سال ۹۱ برای من سال پر تلاطمی بود که در نهایت به ساحل آرامش رسیدم. آزمون‌هایی که در مورد خودم پیش رویم بود و از بعضی‌هایشان سربلند بیرون آمدم و از برخی دیگر نه. اما برآیندشان برای خودم مثبت و روبه جلو بوده است.

شرط انصاف است در این مسیری که آمده ام باید قدردان بسیاری از افراد و حتی موقعیت های غیر انسانی باشم.

عوض کردن و بیرون کشیدن از یک اشتباه ۱۰ سالِ، علیرغم ظاهر ساده ای که داشت، مشکلات زیادی به رام در پی داشت. اما هدف پیشرفت بود و باید با تمام چیزهایی که در این ۱۰ سال تجربه نکرده بودم روبرو می شدم و به نوعی گلیمم رو از آب می کشیدم بیرون. از سازمانی که در اون کار می کردم ممنونم! از اینکه باعث شد به فهمم ۱۰ سال از عمرم رو به فنا دادم و می تونستم خیلی بهتر و بیش‌تر از چیزی که هستم پیشرفت کنم و خودم رو باور کنم.

 آشنایی و همکاری با مصطفی لامعی و آی کلاب تجربه بسیار خوبی بود که باعث آشنایی با رفقا و دوستان زیادی شد که از این بابت از مصطفی عزیز ممنونم. از فرصتی که با هم داشتیم و پیشرفت‌هایی که با هم داشتیم ازش ممنونم.

در مسیری که به طی می کردم با امیر مهرانی آشنا شدم. امیر به عنوان دوست، مربی، استاد و کسی که باعث شد تغییرات بسیار زیادی در من شکل بگیره همیشه برای من جایگاه ویژه ای خواهد داشت. همصحبتی با امیر و شرکت تو کلاس “شناخت توانایی های فردی” انگیره و فرصتی رو که برای تغییر ایجاد شده بود در من تقویت کرد و مسیر شغلیم رو تغییر داد. هرچقدر قدردانش باشم کم خواهد بود. امیر مهرانی! آقای مربی ممنون.

از تمامی دوستانم که در کنارم بودند، از تمامی فرصت‌هایی که اجازه دادند به دست بیاورمشان و یا حتی به دلایل مختلف دست رد به سینه شان بزنم ممنونم. مسیری که در این یک سال طی کردم مسیری پر از تلاطم بوده که چند ماه آخرش با رسیدن به آرامش ذهنی و ثبات به پایان رسید.

اما قدردانی آخر رو باید از اعضای خانواده ام داشته باشم. پدر عزیز، مادر دلسوز، برادر متفکر و خواهر مهربان! تمام مدتی که در سال و سال های گذشته در کنارتان بودم، با تمام بی اعصابی‌ها، خستگی‌ها، بد اخلاقی‌ها و نبودن‌هایم در کنارتان، با من مهربان بوده اید. کم صحبتی‌ها و نبودن‌هایم نه از سر بی توجهی، بلکه از سر انتقال ندادن نگرانی‌ها و دغدغه هایم بوده است. اگر کمرنگ بودم در جمعتان، دلیلش جلوگیری از نگران شدن‌ها و بیش‌تر شدن دغدغه ذهنی‌تان بوده. اما من از شما بابت همه آنچه که برایم انجام داده اید و همینکه هستید قدردانم.

و در آخر! سال ۹۱ با تمام خوبی‌ها و بدی‌هایش به پایان رسید. حس می کنم سال ۹۲ سال بسیار خوب و پر از موفقیتی است. آرزو می کنم همه شما سلامت جسمی، مالی و کاری داشته باشید و روی خوشِ زندگی را بیش‌تر از قبل تجربه کنیم. قدردان همه شمایی هستم که در کنارم هستید و آرزو می کنم سال و سال های دیگر نیز همچون همیشه  از موهبت بودنتان بهره مند باشم.

سال جدید و روزگارتان خوش

thank-you

1 دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.