نوشته‌های احسان طریقت

آیا ویندوزفون۸ موسوم به آپولو برای گوشی های موجود در بازار ارائه نخواهد شد؟

مایکروسافت در حال کار بر روی نسخه بعدی ویندوزفون ۸  موسوم به آپولو است. این نسخه سیستم عامل موبایل انتظار میره که در انتهای سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شود. اما در این میان گمانه زنی هایی برای ارائه آپیدت گوشی های موجود در بازار به این نسخه از سیستم عامل وجود دارد.

Nokia winphone 

چند ساعت پیش یکی از متخصصین مایکروسافت به نام Nuno Silva در مصاحبه که در داشت اعلام کرد با توجه به اطلاعاتی که اجازه دارد بیان کند، ارائه نسخه بعدی سیستم عامل موبایل مایکروسافت یعنی ویندوز فون ۸ را حتمی می داند و آنرا اعلام می کند. او حتی از گوشی هایی که در سال ۲۰۱۲ به بازار ارائه شد مانند Samsung Omnia7 نام برد و اعلام کرد که حتی این دستگاه ها، آپدیت آپولو را دریافت خواهند کرد. (+)

اما ساعاتی پس از این مصاحبه، سایت the Verge با اطلاعاتی که از منابع موثق نزدیک به مایکروسافت به دست آورده بود اعلام کرد که این موضوع صحت نداشته و گوشی های موجود در بازار آپدیت آپولو را دریافت نمی کنند! (+) البته Nokia Lumia 900 از این موضوع مستثنی بوده و این گوشی پرفروش و پر سر  صدای نوکیا سوار بر آپولو خواهد شد. این موضوع آپدیت نشدن احتمال تغییر در برنامه ها و قابلیت اجرای نسخه های جدید بر روی گوشی های قدیمی را تقویت می کند.

از طرفی باید منتظر باشیم تا این احتمال و احتمال دیگر یعنی تغییرات گسترده در سطح آپولو را شاهد باشیم. چیزی که توانایی اجرای آنها در سخت افزارهای کنونی موجود در بازار نیست.

نظر دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.