نوشته‌های احسان طریقت

از هیچ نوشتن

 

اول: اونقدر مطلب تو ذهنت هست که نمی‌دونی به کدومشون فکر کنی و به کدومشون برسی. یه سریشون که مربوط به خودت هستن و میشه باهاشون یه حورایی کنار اومد. یه سریشون هم مال دوشتان و خانواده و… هستند که از ید قدرت آدم خارج و نمیشه کاری کرد. گرچه واسه هیچ کدون از چیزایی که تو ذهنت هست و ذهنت را درگیر کرده نمیشه کاری کرد، که اگر می‌شد قبلا و فی‌الفور یه فکری براشون کرده بودی که از شرشون راحت شده بودی. اما خوب همینه. همیشه یکی را که حل می‌کنی یکی یا شایدم چند تا از این فکرای مزخرف میریزه تو اون کله آدم که اینقدر رفتن و اومدن که کله آدم را به یه چیز پوک تبدیل کردن.

 

دوم: آهنگی را که تو کافه یکی از بچه‌ها داده بود را دارم گوش میدم (دانلود کنید) هم قسمت اولش که یه گیتار ملایم هستش را دوست دارم هم قسمتی که مرد یا خواننده از ته دل فریاد میزنه. فریاد که نه، زجه میزنه. خوبه دوست دارمش. امید دستت درد نکنه.

 

File Name : 05 – Eterno En Mi.mp3
File Size : 6.71 MB
Artist : Uaral
Album : Laments

دانلود

 

سوم: نمیدونم تا کی میخواد این جریان فرار من که روزهای پنجشنبه اتفاق میافته ادامه داره. خدا کنه ماجرا به خوبی و خوشی زوردت تموم بشه و شرشون کنده بشه.

 

چهارم: کوله باری از فیلم و کار و مجله و هر چیز دیگه ای که فکر کنید رو میزم جمع شده. کامپیوتر و لپ‌تاپم هم که قدیمی شدن حسابی، رسما میرن رو اعصابم از بس کندن. باید یه فکری بکنم براشون که اونم با این اوضاع خراب مالی نمیشه. چه میدونم والله

1 دیدگاه

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.