نوشته‌های احسان طریقت

نوشتن من و نوشتن دیگران

الان داشتم به وبلاگ خودم نگاه می‌کردم. دیدم آخرین نوشته‌ام مال ۴ فروردین ۸۶ هستش! یعنی چیزی بیش از ۳ ماه! یادش به خیر اون روزهایی که ۲ تا ۲ تا پست می‌کردم و عشق نوشتن وبلاگ و وبلاگ‌ خواندن حسابی وقتم را می‌گرفت.

نمی‌دونم چرا دیگه حس نوشتن و خواندن را مثل قبل ندارم. حتی جز ۴، ۵ تا از وبلاگ‌هایی که همیشه می‌خونم دیگه حس خوندن وبلاگ هم ندارم. خوبه باز با وجود google reader یا rss reader‌‌های دیگه همون سر زدن به وبلاگ‌ها هم کم شده و یه جا میشه به همشون سر زد.

شاید یکی از دلیل‌هایی که این مدت نمی‌نوشتم درگیری‌هایی بود که داشتم. مثل عوض کردن محل کارم که از بهمن تا اردیبهشت طول کشید و عدم دسترسی به اینترنت در اونجا و برگشت مجددم به کار قبلیم! و درگیری‌های دیگه.

اما خوب این‌ها خیلی باعث نشد که از دنیای موسیقی و کتاب و قیلم دور بمونم. خوشبختانه دوستان جدیدی پیدا کردم که منبع غنی و خوبی از لحاظ دانش موسیقی و کتاب و فیلم هستند و دارن به من کمک می‌کنند که یه کم بهشون نزدیک بشم.

از خواننده‌های جدیدی که با موسیقی‌ اونها آشنا شدم، Norah Jones، Mark Knopfler و این آخری که کشف! خودم بود Nana Mouskouri هستند. هر ۳ اونها به شدت آروم می‌خوانند و دوست داشتنی! و صد البته آلبومی از Joan Baez محبوبم دانلود کردم.

خیلی دوست دارم چند تا از آهنگهای هر کدوم را براتون آپلود کنم. سعی می‌کنم حتما به زودی این کار را بکنم و اون دوستانی که احتمالا هنوز به اینجا سر‌ می‌زنند و این آهنگ‌ها را نشنیدن استفاده کنند.

نظر دهید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.