یک رهجو
رویداد آشنا

رویداد آشنا رویدادی مبتنی بر آشنایی، آموزش و چالش

چند وقتی است که تب و تاب کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا یا همان استارتاپ‌ها به یکی از محورهایی تبدیل شده که جوانان و صاحبان ایده را گرد هم جمع کرده و سبب شده رویدادهای مختلفی هم در همین رابطه شکل بگیرد. یکی از این رویدادها که ۳ جلسه از آن برگزار شده، رویداد نوپای «آشنا» است که به همت چند تن از دوستان من شکل گرفته و من هم این افتخار رو دارم که در این رویداد حضور داشته باشم.

آشنا، یک رویداد استارتاپی است که شامل آشنایی افراد با هم، آموزش نکاتی در مورد استارتاپ ها و کارآفرینی و در نهایت بازی و سرگرمی است. آشنا جایی است تا افراد مختلف با تخصص های مختلف دور هم جمع می شوند و با یکدیگر راجع به کارآفرینی و استارتاپ ها به بحث و گفت و گو می پردازند.

رویداد آشنا هر دو هفته یکبار، روز سه‌شنبه و در یکی از سالن‌های همایش برگزار میشه که تا حالا ۳ بار و در محل‌هایی مثل دانشگاه شریف، شتابدهنده بردیا و شتابدهنده آواتک برگزار شده. در این رویدادها درباره ایده‌پردازی، بوم کسب‌وکار و اینکه ابزارهای توسعه فردی و نیازهای یک کارآفرین به صورت شخصی برای موفقیت صحبت شده و صحبت‌هایی که در ادامه هم شکل خواهد گرفت،‌ بیشتر حول محور ایده‌پردازی و توسعه فردی و تیمی خواهد بود. چرا که معتقدیم رشد و توسعه فردی و تیمی و داشتن اطلاعات در این زمینه می‌تونه زیرساخت‌های ذهنی و شخصی رو در راه کارآفرین شدن بیش از پیش تقویت کنه و راه موفقیت رو هموار کنه.

بخوانید  نگاهی به آنچه که در آرزوهای ما بوده در هجدهمین رویداد سفر به سرزمین آرزوها

اگر علاقه‌مند به شرکت در این رویدادها هستید،‌ می‌تونید رویداد ۴ ام رو از طریق لینک‌های مای‌ایونت و ایونت‌باکس ثبت‌نام کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر صفحه اینستاگرام و همچنین کانال تلگرام رویداد آشنا رو هم دنبال کنید.

نظر دهید